Polecamy książki, które warto przeczytać.

"Dla ciebie nawet"
Krystian Stolarz
Autor pokazał jak naprawdę wygląda praca policjanta. Naczelnik policji zostaje zamordowany, a jego ciało spalono. Marek Barczyński – policjant, za wszelką cenę pragnie znaleźć winnego. Choroba córki i ogromne koszty leczenia determinują go do działania. Jednak skuszony dużą gotówką, nawiązuje niebezpieczną współprace z tajemniczym Alfą. Do czego jest w stanie dopuścić się ojciec walczący o życie dziecka? Debiut autora jest udany. Autentyczność poraża, a moralność trzyma się cienkiej nitki. 

"A gdy znów się spotkamy"
Kristin Harmel
Poruszająca powieść o zakazanej miłości, wojnie, jenieckim obozie, rozłące, tęsknocie i tajemnicy. Emily straciła wszystko, kiedy była mała ojciec porzucił rodzinę, później straciła matkę, a niedawno zmarła jej ukochana babcia. Jednak kiedy dziewczyna traci pracę, traci nadzieję na wszystko. Wtedy otrzymuje tajemniczą przesyłkę zawierającą portret pięknej kobiety. Zapoczątkuje to poszukiwania nieznanej części historii jej rodziny. Jest to książka, której nie można ominąć. 

"Strychnica"
Marek Zychla
To powieść z gatunku horroru. Opatulona jest grozą, nastrojową i baśniową. Troje wolontariuszy spotyka się w domu opieki dla niepełnosprawnych umysłowo. Okazuje się, że praca w tej placówce nie wiąże się jedynie z opieką nad mieszkańcami. Czy oni widzą więcej, czy też może im się to tylko roi w głowie? Coś czai się w mroku, czekając na zaproszenie. Autor fabułę okrasił dużą porcją fantastyki. Sporo w niej irlandzkich wierzeń, magii i czarów.