Warto przeczytać c.d.

"Rodzina z domu obok"
John Glatt

Bardzo mocna i mroczna historia. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, kto mieszka obok nas. David i Louise to rodzice trzynaściorga dzieci. Turpinowie to na pozór spokojna rodzina. Dzieci zawsze ładnie ubrane, drogie prezenty, samochody, ale to tylko zdjęcia na pokaz. Nieludzkie traktowanie, nieludzkie warunki. przemoc fizyczna i psychiczna,  to wszystko ze strony tych, którzy powinni otoczyć dzieci opieką i miłością. Niewyobrażalne jest to, że ta historia zdarzyła się naprawdę.

"Polowanie na psy"
Mieczysław Gorzka

Komisarz Zakrzewski powraca w nowym cyklu „Wściekłe psy”. To gliniarz starej daty, samotnik wierny wyznawanym zasadom.
Wraz ze swoim zespołem tropi mordercę, który porusza się jak duch. Przy zwłokach zamordowanych policjantów widnieją wypisane krwią daty, które odnoszą się do nierozwiązanych zbrodni sprzed lat. Przełożeni naciskają na jak najszybsze rozwiązanie sprawy. Giną kolejni policjanci, sytuacja jest poważna. Zaskakujące wydarzenia i zwroty akcji, bogaty język pozbawiony wulgaryzmów. Klimat PRL-u Gorzka oddał idealnie. 

"Coś nowego"
Magdalena Winnicka

Zabawna i wzruszająca powieść. Karolina dawniej dobrze zapowiadająca się pływaczka z wieloma osiągnięciami, mająca chłopaka koszykarza. Teraz zamknięta w sobie dziewczyna, która izoluje się od ludzi. Choroba sprawiła, że musiała zrezygnować z kariery sportowej. W tej książce jest bardzo dużo emocji, zarazem bawi, jak i wzrusza do łez.