Warto przeczytać c.d.

"Zaginiony chłopiec"
Nicole Trope
Książka dostarcza bardzo dużo emocji. Autorka porusza kwestię manipulacji dzieckiem oraz przemocy. Po sześciu latach Megan odbiera telefon, że jej syn się odnalazł. Jednak coś jest nie tak. Chłopiec nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a jego zachowanie mrozi krew w żyłach. Co ukrywa Daniel? Czy można odzyskać utraconą więź? Mimo trudnego i smutnego tematu powieść czyta się dobrze.
    
"Skrucha"
Marek Stelar
Skrucha to bardzo starannie napisany kryminał. Policjant ze Szczecina trafia do małej miejscowości, gdzie za karę ma pełnić funkcję dzielnicowego. Tymczasem w ogrodzie przy jednym z domów odkryte zostają ludzkie szczątki. Czy odkopane kości mogą mieć coś wspólnego z tragedią sprzed lat, w której utonęło pięciu wychowanków ośrodka wychowawczego dla trudnej młodzieży? Przeworski postanawia powęszyć w tej sprawie prywatnie.
Polecam książkę tym, których już zmęczyły makabryczne opisy zbrodni.

"Nie jest za późno'
Agnieszka Olejnik
Historia, którą napisało samo życie. Anika, to dziewczyna z bogatego domu, gdzie jedyne jej zmartwienie to akceptacja wśród rówieśników. Bruno to chłopak, dla którego każdy dzień to walka. Chłopak nie ma czasu na prywatki czy spotkania ze znajomymi. Ona i On pochodzą z dwóch różnych światów.  Jak potoczą się ich losy? Czy uda im się odbudować dawną miłość? Lektura dla tych, którzy pragną zapomnieć o otaczającym ich świecie i dać się porwać romantycznej historii.