Biblioteka jest zamknięta, ale KSIĄŻKI WYPOŻYCZAMY PRZED BIBLIOTEKĄ!

Prosimy o zapoznanie się z zasadami wypożyczania !

Zgodnie z ust.11b Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. 2020 poz. 1972), decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego dotyczącego działalności instytucji kultury w trakcie pandemii oraz rekomendacjami Biblioteki Narodowej, Miejska Biblioteka Publiczna w Bukownie podjęła decyzję o zmianie zasad udostępniania  materiałów bibliotecznych oraz zasad funkcjonowania przy drzwiach zamkniętych do 29 listopada 2020 r.

1.     Zamówienia zbiorów będą realizowane wyłącznie:

·        telefonicznie pod nr: ul. Kolejowa 3 -326421262, 326460277,

ul. Wodąca 51- 326421265

·        przez katalog on-line MBP w Bukownie

·        e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2.     Procedura odbioru materiałów bibliotecznych:

·        bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia czytelnika umawia z nim termin odbioru na konkretną godzinę,

·        bibliotekarz rejestruje zbiory na koncie użytkownika i przygotowuje pakiet z zamówionymi egzemplarzami,

·        o omówionej godzinie bibliotekarz przekazuje pakiet czytelnikowi, tzn. zostawia go na stoliku przed wejściem. Czytelnik odbiera pakiet i zostawia ewentualnie zwroty.

3.     Wydłużone zostają terminy zwrotu książek.

4.     Zajęcia edukacyjne prowadzone będą wyłącznie w formie on-line.

O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu Biblioteki będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej i naszym Fanpage’u.

Niezmiennie zachęcamy do korzystania z zasobów online oraz publikacji elektronicznych oferowanych przez Bibliotekę.

Biblioteka oraz jej filie są czynne w godzinach obowiązujących przed wprowadzeniem ograniczenia.