Literacka Walentynka 2019

Walentynki-plakat-1

Zasady konkursu

1. Miejska Biblioteka Publiczna w Bukownie organizuje konkurs Literacka Walentynka trwający od 04.02.2019 r. do 14.02.2019 r.

2. Do konkursu przystąpić może każdy Czytelnik naszej Biblioteki w kategorii dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży.

3. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy MBP w Bukownie, ani ich rodziny.

4. Podstawą do wzięcia udziału w konkursie jest prawidłowe wypełnienie odpowiedniego blankietu. Oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać na nim swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.

5. Spośród prawidłowo wypełnionych blankietów zostaną wylosowane nagrody w obu kategoriach.

6. Losowanie i ogłoszenie wyników nastąpi 19.02.2019 r. o godzinie 17.00.