WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

question-mark-2314125 960 720

Szanowni Państwo,
zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety, w której pytamy o ocenę usług,

które Państwu oferujemy. Ankieta jest anonimowa.

Można ją wypełnić przez Internet lub tradycyjnie w naszych wypożyczalniach.

Uzyskane odpowiedzi pozwolą nam lepiej dostosować usługi, które oferuje Biblioteka do Państwa potrzeb.

Wypełnij ankietę

Formularz ankiety został przygotowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich i jest jednakowy

dla wszystkich bibliotek publicznych, biorących udział w programie Analiza Funkcjonowania Bibliotek.
Analiza Funkcjonowania Bibliotek jest projektem realizowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich (SBP) przy współpracy Konferencji Dyrektorów Wojewódzkich Bibliotek Publicznych, Konferencji Dyrektorów Bibliotek Pedagogicznych oraz Konferencji Dyrektorów Bibliotek Akademickich Szkół Polskich.

Celem projektu jest opracowanie i wdrożenie jednolitych metod oraz narzędzi systematycznej oceny działania bibliotek naukowych, pedagogicznych i publicznych opartych na analizie i porównaniach danych statystycznych oraz wskaźników funkcjonalności w obrębie poszczególnych typów bibliotek, włączając w to badania satysfakcji odbiorców usług bibliotecznych.